Jak leczę

 • Od ponad 30 lat posiadam zdolności jasnowidzenia i uzdrawiania. Zawdzięczam to tylko i wyłącznie Jodze. Umiejętności, które uzyskałam pozwalają mi leczyć pacjentów bez wzgłędu na odłegłość, brak bezpośredniego kontaktu czy nawet wiedzy osoby leczonej o tym, że jest w trakcie kuracji leczniczej.
 • Diagnozuję choroby i wpływam na zdrowie człowieka telepatycznie. Mogę wyleczyć każdą chorobę, także śmiertelną, bez względu na stan jej zaawansowania, ale nie każdego chorego. Są przypadki, w których pomóc nie mogę i jest to niezależne ode mnie.
 • Do zdiagnozowania i leczenia nieobecnych chorych nie potrzebuję ani zdjęć, ani żadnych danych personalnych, wystarczy prośba o pomoc.

Seans bioenergoterapeutyczny

 • Seans bioenergoterapeutyczny zajmuje 2-3 minuty, ale jego oddziaływanie trwa przez 4 tygodnie. Wspomagam go naenergetyzowanymi przeze mnie przedmiotami - kremy, chusteczki, kubki, itd. W przypadku ciężkich schorzeń należy po upływie tego czasu powtórzyć seans.
 • Jeśli po pierwszym i drugim seansie nie będzie polepszenia stanu zdrowia, a moja diagnoza to potwierdzi, dodaje jeszcze trzecią kurację, jako ostatnią próbę przełomową i będzię ona nieodpłatna. Jeżeli i po niej nie występują zauważalne zmiany stanu zdrowia - będzie to dowód, że nie mogę pomóc i muszę zrezygnować z leczenia.
 • Polepszenie stanu zdrowia podczas trzeciej kuracji będzie oznaczać, że przełom nastąpił - organizm odreagował i leczenie można kontynuować. W tym przypadku ten seans, jak i następne, będzie odpłatny.

Wspomaganie kuracji

Osoby, które chcą skorzystać z mojej pomocy, proszę o przygotowanie następujących przedmiotów:

 1. Kremu nie zawierającego substancji leczniczych, najlepszy do tego celu jest krem "Bambino", "NIVEA", oliwka dla dzieci.
 2. Chusteczki z każdego rodzaju włókna.
 3. Naczynia do picia (kubek, szklanka lub filiżanka).

Po naenergetyzowaniu będą one służyły dalszej kuracji, a swoje właściwości lecznicze zachowają aż do chwili ich fizycznego zużycia. Mogą być użyczane innej osobie potrzebującej.

Korzystanie z wymienionych przedmiotów:

 1. Dwa razy dziennie, rano i wieczorem, należy delikatnie nasmarować (nie wcierać) chore miejsce niewielką ilością naenergetyzowanego kremu. W ten sposób leczę każde schorzenie. W razie ostrych stanów chorobowych smarowanie kremem można powtarzać co 2-3 godziny.
 2. Chusteczki używamy wtedy, gdy krem nie może być stosowany, np. przy otwartych skaleczeniach, ranach i atakach epilepsji. Chusteczkę należy położyć na bolące miejsce, a w celu przyspieszenia i zwiększenia oddziaływania można zwilżyć ją wodą. Przy atakach epilepsji chusteczkę należy położyć na głowę chorej osoby.
 3. Z naenergetyzowanego naczynia należy codziennie wypić czystą wodę. Nie wolno z tego naczynia pić napojów alkoholowych, ani żadnych leków. Ponadto zalecam picie czystej wody od 1,5 do 3 litrów dziennie. Jest to bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Codzienne, systematyczne używanie przedmiotów naenergetyzowanych przyspiesza skuteczność kuracji.

Uwaga!

Podczas całej kuracji nie wolno spożywać nawet w najmniejszych ilościach żadnych napojów zawierających alkohol i środków odurzających. Zagraża to nieskutecznością kuracji oraz nieprzewidzianą reakcją organizmu.

Leczenie na odległość.

Pacjentów, którzy nie mogą przybyć osobiście na leczenie w gabinecie - uzdrawiam na odległość. Zgłaszających się pierwszy raz po diagnozę  przyjmuję pod telefonem 75 76 49 500 lub 75 61 06 293 w poniedziałki, wtorki i środy  od godziny  20:00  do  21:00. Pacjenci, którzy już są w trakcie leczenia dzwonią według zapisów na odpowiednią godzinę od 18.00 do 20.00.

Leczenie w gabinetach:

 • W Jeleniej Górze, ul. Mickiewicza 12 - przyjmuję raz w miesiącu w sobotę i niedziele. Tylko w wyjatkowych przypadkach zmieniam tą regułę. Rejestracja codziennie w godz. 10.00 - 18.00,  pod numerem tel. 75 76 49 500 lub 75 61 06 293
 • W Szczecinie, ul. Rydla 37, Przychodnia specjalistyczna "Dom Lekarski" przyjmuję raz w miesiącu w piątek. Rejestracja codziennie w godz. 10.00 -  18.00 pod numerem   tel.  75 76 49 500 lub 75 61 06 293.
 1. Podczas pierwszej wizyty lub kontaktu telefonicznego informuję o okresie leczenia, albo liczbie wizyt. Najczęściej do wyleczenia potrzeba od 3 - 8 seansów, czyli oddziaływań uzdrawiających. Po upływie kuracji robię przerwę do 3 miesięcy, dając organizmowi możliwość samemu zwalczyć chorobę. Jeżeli jednak nie następuje wyzdrowienie, powtarzam kuracje lecznicze. Proszę się nie martwić, jeśli w pierwszych dniach kuracji nastąpi pogorszenie stanu zdrowia, senność, nasilenie bólu w chorych miejscach - jest to naturalny i pozytywny objaw oddziaływania uzdrawiającego. Oznacza, że organizm pacjenta rozpoczął zwalczanie choroby. W przypadku ostrego bólu należy używać zaprogramowanych przeze mnie kremu lub chusteczki co 2-3 godziny.
 2. Przed rozpoczęciem mojego leczenia proszę skorzystać do końca (dokończyć) z kuracji już zaczętej u innego bioterapeuty, dając czas na obserwacje jej skutków. Pomoże to uniknąć wielu nieporozumień. Podczas mojej kuracji leczniczej nie wolno korzystać z usług innych bioenergoterapeutów, akupunktury i niektórych rodzajów masażu. Natomiast dalsze leczenie u lekarzy medycyny i przyjmowanie przepisanych leków jest niewykluczone, a w trakcie skutecznego leczenia moją metodą klasyczne leki mogą być odstawiane po uzgodnieniu z lekarzem.
 3. Moja wieloletnia praktyka potwierdza zasadę: słaby bioenergoterapeuta zabiera - świadomie lub nie - energię akumulowaną w trakcie mojej kuracji leczniczej z organizmu pacjenta, czego skutki bywali tragiczne. Moja kuracja, gdyby nie przyniosła pozytywnych skutków, może być zastąpiona przez innych bioenergoterapeutów lub inne niekonwencjonalne metody.
 4. Widzę zmiany chorobowe w organizmie, których nie wykrywa powszechnie stosowana technika medyczna. Ostateczną diagnozę stawiam sama i nie zmieniam jej, nawet gdy różni się ona diametralnie od lekarskiej. W swojej wieloletniej praktyce, w której miałam więcej sukcesów niż porażek, trzymam się wyłącznie własnej diagnozy. Zawsze byłam świadomie egzaminowana i po trzydziestu latach praktyki nie potrzebuję więcej egzaminatorów.
 5. Pacjentów proszę o krótkie omówienie objawów choroby, bez podawania jej historii i wyników badań. Jest to ułatwieniem w mojej praktyce, oszczędza moje siły, pozwala uniknąć ewentualnych błędów.
 6. Podczas kuracji leczniczej, proszę o podanie informacji o dotychczasowym przebiegu leczenia, ale ostatecznie sama ustalę aktualny stan zdrowia pacjenta.

Wysokość opłat za leczenie

Rodzaj usługi Polska Pozostałe kraje świata
 • Diagnozowanie 1 osoby w gabinecie lub telefoniczne*

100 zł

100 Euro

 • Kuracja 4-tygodniowa **  jeden seans w gabinecie lub telefoniczny

400 zł

500 Euro

 • Kontrolne diagnozy w trakcie i po kuracji***

bezpłatne

bezpłatne

 • Wzmocniony seans**** Seans stosowany w sytuacjach zagrożenia życia (w reanimacji, zawał, wylew, po wypadku...)

800 zł

1000 Euro

Jeżeli chcesz opłacić usługę kliknij tutaj

 • * Diagnozowanie jednej osoby bezpośrednio w gabinecie lub telefoniczne polega na ustaleniu i określeniu choroby oraz czasu trwania kuracji i liczby seansów. W zależności od stanu chorego do wyzdrowienia potrzeba od 3 do 8 seansów uzdrawiających.
 • ** Kuracja 4-tygodniowa to udzielenie bezpośrednio lub telefonicznie 1 seansu, który będzie przez 4 tygodnie oddziaływał na poprawę stanu zdrowia chorej osoby. Po upływie tego czasu proszę zgłosić się na następny seans.
 • *** Kontrolne diagnozy w trakcie i po przeprowadzeniu kuracji są bezpłatne.

Seanse uzdrawiające - nie podlegają reklamacji, a poniesione koszty nie będą zwracane.

W przypadku kuracji prowadzonej telefonicznie należy opłacić jej koszty w ciągu tygodnia od momentu przekazania seansu, przelewem w banku lub pocztą na konto firmy:

FIRMA "CLAUDIA" Klaudia Szewcowa
MICKIEWICZA 12
58-500 JELENIA GÓRA

Proszę o podanie w tytule przelewu:

IMIĘ, NAZWISKO i MIEJSCOWOŚĆ osoby leczonej

oraz zaznaczenia "kuracja lecznicza".

Dla pacjentów krajowych

 • BANK ZACHODNI WBK,
  nr konta 31 1090 1926 0000 0001 0125 9525
 • MULTI BANK
  nr konta 83 1140 2017 0000 4402 0532 0090

Dla zagranicznych pacjentów

BRE Bank S.A Retail Ranking
Adres Banku: Al. Mickiewicza 10, 90-050 Łódź
kod SWIFT : BREXPLPWMUL
kod IBAN PL 83 1140 2017 0000 4402 0532 0090

Bank Zachodni WBK S.A.
1 Oddział w Jeleniej Górze
plac. Niepodległości 4, 58-500 Jelenia Góra
kod SWIFT : WBKPPLPP
kod IBAN PL 31 1090 1926 0000 0001 0125 9525

Lista banków korespondencyjnych
USA:

- The Bank of New York, N.Y.
- Standard Chartered Bank, N.Y. Branch
- JPMorgan Chase Bank, N.Y.
- Commerzbank AG, N.Y. Branch
- American Express Bank Ltd., N.Y.

Kanada:
- The Bank of Nova Scotia (Scotiabank), Toronto